Nazan Kesal’la ilgili sözleri tepki çekmişti! Ceyda Düvenci sessizliğini bozdu

Ünlü isimleri ağırladığı program sunan Ceyda Düvenci’nin son konuğu Nazan Kesal oldu. Programın sonuna doğru “İyi ki varsın” diyerek söze giren Düvenci, usta oyuncuya yönelik dikkat çeken ifadeler kullandı.

Düvenci, “Topuzunla bir sürü işte seni görmek istiyorum. Topuzunu da seni de çok seviyorum. Umarım topuzunla en az dört sene bu dizide kalırsın da kapı kapı gezmek zorunda kalmazsın” dedi. Nazan Kesal ise “Yani kapı kapı gezmiyoruz zaten de. Çok şükür, ilginç karakterler ilginç roller geliyor yapımlardan” karşılığını verdi.

“OKUDUKLARIMA İNANAMADIM”

Ceyda Düvenci’nin sözleri sosyal medyada tepki topladı. Eleştiriler karşısında büyük bir şaşkınlık yaşayan oyuncu, sosyal medya hesabından açıklama yaptı.

Yoğunluğumdan ötürü programından yapılan ara montajla hakkımda yazılan asılsız yorumları görmemişim. Gördüğümde okuduklarıma inanamadım. Programın tamamını izleyemeyen, gerçekten mesleği magazin olmayan, bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olup gaza gelenlerin yarattığı bu harekete daha fazla sessiz kalamadım.

“KINAMAK İÇİN GÜLDÜK”

Ünlü isim, “Kınadığınız kelimeler benim değil,sosyal medyada Nazan’a yapılan sınır aşan yorumlara aitti. Bunu kınamak için güldük aslında ama programı izlememiş olanlar boş atıp dolu tutmaya çalışmış. Bu açıklamayı sadece durumun fazlasıyla sınır ihlali içermiş olmasından ve kadının kadına yaptığı zorbalıklardan biri gibi gösterilmeye çalışılmasından duyduğum isyanım sebebiyle yapıyorum” mesajını yazdı.

“NAZAN KESAL USTAMDIR”

Canım Nazan Kesam çok kıymetlidir, ustamdır. Zaten o da sağ olsun haberi benden önce görüp, tüm zerafeti ile hemen paylaşım yapmış. Canım Nazan’ın da dediği gibi hayat kısa kuşlar uçuyor. Nazan Kesal candır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir