Twitter’ın Yeni X Simgesini Beğenmeyen Kullanıcılar Tarafından Elon Musk’a Önerilen Yaratıcı Logo Tasarımları!

Bildiğiniz üzere, Twitter’ın ünlü yöneticisi Elon Musk geçtiğimiz haftalarda sevilen platform adına önemli değişiklik kararları aldı. Bu bağlamda Twitter’ın yeni ismi ‘X’ olarak değiştirildi ve platformun sevilen mavi kuş simgesi yerini bir X logosuna bıraktı. Yapılan değişiklikleri benimsemeyen kullanıcılar her ne kadar yeni isim ve logoya karşı çıksa da Musk’ı kararından vazgeçiremedi. Bazı yaratıcı hesap sahipleri ise çareyi yeni tasarladığı logoları önermekte buldu.

Elon Musk yönetimindeki dünyaca ünlü sosyal medya platformu Twitter’ın tarihi isim ve logo değişiminin ardından neredeyse iki hafta geçti.

Bazı kullanıcılar yeni X ismine ve simgesine yavaş yavaş alışırken, kimileri ise Twitter’ın eski teması ve mavi kuş logosunu özlüyor.

Bu süreçte Elon Musk’ın değişim kararından vazgeçiremeyen kullanıcıların bir diğer planı ise ünlü milyardere bazı yeni alternatif logo tasarımlarını önermek oldu.

Musk’a sunulan yüzlerce yeni logonun arasından CEO için açılmış bir hayran sayfasının önerisi platformu adeta ikiye böldü.

Kullanıcılar, yeni Twitter simgesine karşılık kendi yaratıcı ve komik tasarımlarını paylaşmayı unutmadı.

⬇️

⬇️

⬇️

Tabii ki bizden de öneriler geldi ?

?

⬇️

⬇️

⬇️

⬇️

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir